Oferty:
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.65 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Hanki Czaki
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Kompasowa
2 400 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.7 m2
Cena za m2
61 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
6 500 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
100 PLN
Mazowieckie Warszawa Śródmieście Aleja Wyzwolenia
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
67 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Marcelin ul. Świerzawska
4 900 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
110 PLN
Mazowieckie Warszawa Śródmieście Chmielna
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
48 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Wierzbięcice
17 712 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
216 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Bartłomieja
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Światowida
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.20 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Krasnobrodzka
3 600 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
90 PLN
Mazowieckie Warszawa Włochy Jutrzenki
6 200 PLN
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Legionowski Legionowo Poznańska
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.80 m2
Cena za m2
77 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Swarzędzka
10 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
147 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Jeziorowa
5 500 PLN
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.19 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Legionowski Legionowo Rycerska
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.66 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Lwowska
2 500 PLN
2 pokoje
| 46.30 m2
| 54 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Ignacego Prądzyńskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.30 m2
Cena za m2
54 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Ignacego Prądzyńskiego
4 950 PLN
3 pokoje
| 55 m2
| 90 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Urugwajska
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
90 PLN
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
31 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
81 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Racławicka
1 250 PLN
1 pokoje
| 12 m2
| 104 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice Małe ul. Eliasza Radzikowskiego
1 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
12 m2
Cena za m2
104 PLN
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.41 m2
Cena za m2
40 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Podhalańska
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska