Dom do wynajęcia: Warszawa
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
183.72 m2
Cena za m2
49 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Oliwska
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
440 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukszpanowa
40 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Goplańska
11 900 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Pyszniańska
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Wołoska
18 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
440 m2
Cena za m2
41 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy
19 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
246.47 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
29 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
290 m2
Cena za m2
103 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Komfortowa
9 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
38 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Zimorodka
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.87 m2
Cena za m2
39 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Lechicka
21 990 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
385 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
8 000 PLN
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Warszawa Mokotów Powsińska
10 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
147 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Jeziorowa
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
324 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Swarzewska