Oferty nieruchomości z tagiem balkon
499 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.99 m2
Cena za m2
7 938 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Bursztynowa
1 250 000 PLN
4 pokoje
| 87.90 m2
| 14 221 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jana Olbrachta
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.90 m2
Cena za m2
14 221 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jana Olbrachta
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.53 m2
Cena za m2
9 911 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Gen. Stanisława Maczka
499 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.90 m2
Cena za m2
8 625 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Grójecka
1 020 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.19 m2
Cena za m2
16 401 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Bukowiecka
1 595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
149.67 m2
Cena za m2
10 657 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Bociania
2 000 000 PLN
9 pokoje
| 283 m2
| 7 067 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Stanisława Miłkowskiego
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
283 m2
Cena za m2
7 067 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Stanisława Miłkowskiego
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.50 m2
Cena za m2
23 097 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Okopowa
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
72.40 m2
Cena za m2
6 768 PLN
LUBELSKIE łukowski
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rzodkiewki
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.85 m2
Cena za m2
17 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.47 m2
Cena za m2
7 986 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Ostrogórska
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.67 m2
Cena za m2
12 035 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Powstańców
520 000 PLN
1 pokoje
| 36.33 m2
| 14 313 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Światowida
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.33 m2
Cena za m2
14 313 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Światowida
1 535 000 PLN
2 pokoje
| 62.75 m2
| 24 462 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Inflancka
1 535 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.75 m2
Cena za m2
24 462 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Inflancka
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.59 m2
Cena za m2
13 385 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Przyjaźni
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
10 417 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Osiedlowa
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.70 m2
Cena za m2
16 202 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Garbary
4 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
683 m2
Cena za m2
5 857 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin
499 000 PLN
3 pokoje
| 79.31 m2
| 6 292 PLN/m2
LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Górczyn ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79.31 m2
Cena za m2
6 292 PLN
3 800 PLN
2 pokoje
| 48.80 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.80 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
320 000 PLN
1 pokoje
| 32 m2
| 10 000 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
10 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
balkon
balkon
Pokaż więcejmniej