Oferty nieruchomości z tagiem balkon
720 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.50 m2
Cena za m2
8 455 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.54 m2
Cena za m2
54 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Forteczna
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.52 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.44 m2
Cena za m2
30 187 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
1 299 000 PLN
4 pokoje
| 73.90 m2
| 17 578 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
73.90 m2
Cena za m2
17 578 PLN
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
3 500 PLN
3 pokoje
| 58.74 m2
| 60 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Witolda Pileckiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.74 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Witolda Pileckiego
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 101 m2
| 12 871 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Kochanowskiego
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101 m2
Cena za m2
12 871 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Kochanowskiego
697 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
5 808 PLN
LUBELSKIE łukowski ul. Strażacka
989 000 PLN
3 pokoje
| 59 m2
| 16 763 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Zygmunta Wojciechowskiego
989 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
16 763 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Zygmunta Wojciechowskiego
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. bp. Albina Małysiaka
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
295 m2
Cena za m2
6 746 PLN
MAZOWIECKIE otwocki Świder ul. Lisia
6 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
685 m2
Cena za m2
8 759 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Daktylowa
1 349 615 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.35 m2
Cena za m2
19 184 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Stańczyka
345 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.01 m2
Cena za m2
6 272 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Wodna
657 000 PLN
1 pokoje
| 36.80 m2
| 17 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
657 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.80 m2
Cena za m2
17 853 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
523 509 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.10 m2
Cena za m2
17 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.55 m2
Cena za m2
15 458 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj ul. Kobierzyńska
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
2 633 PLN
MAZOWIECKIE garwoliński
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.58 m2
Cena za m2
27 977 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki
379 000 PLN
2 pokoje
| 46.20 m2
| 8 203 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Podgrodzie ul. Jarosława Iwaszkiewicza
379 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.20 m2
Cena za m2
8 203 PLN
3 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Złoty Potok
750 000 PLN
3 pokoje
| 63.30 m2
| 11 848 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Folwarczna
balkon
balkon
Pokaż więcejmniej