Oferty nieruchomości z tagiem balkon
810 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
13 500 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kurdwanów ul. Kordiana
985 000 PLN
4 pokoje
| 63.06 m2
| 15 620 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.06 m2
Cena za m2
15 620 PLN
1 750 000 PLN
5 pokoje
| 141.10 m2
| 12 403 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Wielki Kack ul. Wzgórze Bernadowo
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
141.10 m2
Cena za m2
12 403 PLN
POMORSKIE Gdynia Wielki Kack ul. Wzgórze Bernadowo
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.51 m2
Cena za m2
17 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.60 m2
Cena za m2
19 395 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
615 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
4 395 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Zielona
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Redutowa
2 070 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
2 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
884 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.27 m2
Cena za m2
18 701 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Janina
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
845 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.83 m2
Cena za m2
15 411 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Osiedlowa
959 000 PLN
3 pokoje
| 60 m2
| 15 983 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
15 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Słoneczna
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82 m2
Cena za m2
36 PLN
MAŁOPOLSKIE bocheński ul. Stanisława Gąsiorka
1 986 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.35 m2
Cena za m2
23 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Sarmacka
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
2 825 PLN
ŚLĄSKIE myszkowski ul. Konopnickiej
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.81 m2
Cena za m2
6 888 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. Wincentego Lipa
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. ks. Piotra Skargi
1 348 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
5 617 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
688 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
16 000 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Bolesława Prusa
730 000 PLN
3 pokoje
| 60.45 m2
| 12 076 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Zatorze ul. Poprzeczna
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.45 m2
Cena za m2
12 076 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Zatorze ul. Poprzeczna
760 000 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 19 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
19 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Precyzyjna
balkon
balkon
Pokaż więcejmniej