Analizy i raporty

Ile kosztuje dom w Warszawie w 2024 roku?

W jednym z poprzednim artykułów analizowaliśmy ceny mieszkań w Warszawie, a dziś czas na analizę cen domów. Rynek domów w stolicy jest bowiem pokaźny, a w naszej analizie zajmiemy się zarówno domami z rynku wtórnego, jak i nowobudowanymi, dostępnymi na rynku pierwotnym. Sprawdźmy zatem, ile kosztuje dom w Warszawie, w jakich dzielnicach buduje się najwięcej i jakie domy możesz tutaj znaleźć.

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Warszawie w 2024 roku?

Ceny mieszkań w Warszawie to temat, który zawsze budzi sporo emocji. Średnia cena mieszkań jest tutaj zawsze sporo wyższa od cen mieszkań w innych dużych miastach Polski. Różnice te dotyczą zarówno mieszkań na rynku wtórnym, jak i na rynku pierwotnym. Przyjrzyjmy się tym drugim i sprawdzimy, jak kształtują się ceny nowych mieszkań w Warszawie.

Rynek najmu mieszkań w Warszawie na koniec 2023 roku – analiza

Rynek nieruchomości mieszkaniowych przeznaczonych do wynajmu w ostatnich latach przechodził ogromne wahania. Najpierw pandemia spowodowała znaczne spadki czynszów i liczne pustostany, a późniejszy napływ uchodźców z Ukrainy był przyczyną znacznych podwyżek czynszów. Sprawdźmy, jak wygląda aktualna sytuacja na rynku nieruchomości na wynajem.

Polecamy:

spot_img