Oferty:
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
7 495 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kalinowa
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.50 m2
Cena za m2
6 821 PLN
MAZOWIECKIE węgrowski
1 899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
225 m2
Cena za m2
8 440 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Nizinna
990 992 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
236.83 m2
Cena za m2
4 184 PLN
MAZOWIECKIE miński Miłosna ul. Konopnickiej
877 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
102.39 m2
Cena za m2
8 565 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Mazowiecka
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
204 m2
Cena za m2
6 858 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Pierwiosnków
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
3 143 PLN
MAZOWIECKIE węgrowski
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
4 542 PLN
PODLASKIE białostocki ul. Wróbla
1 610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
7 318 PLN
MAZOWIECKIE płoński ul. Cyprysowa
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
5 444 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Kosodrzewiny
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
112.60 m2
Cena za m2
6 208 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Wilgi
5 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
26
Powierzchnia
1450 m2
Cena za m2
3 793 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Grunwaldzka
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
4 381 PLN
MAZOWIECKIE ciechanowski
999 980 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
232.70 m2
Cena za m2
4 297 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński
2 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
149.80 m2
Cena za m2
13 952 PLN
POMORSKIE pucki ul. Sztormowa
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
6 250 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski
2 790 000 PLN
6 pokoje
| 400 m2
| 6 975 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE ostrowski ul. Bolesława Limanowskiego
2 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
6 975 PLN
WIELKOPOLSKIE ostrowski ul. Bolesława Limanowskiego
3 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
453 m2
Cena za m2
8 366 PLN
WIELKOPOLSKIE ostrowski ul. Akacjowa
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
167.45 m2
Cena za m2
8 659 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Aleja Jurajska
2 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
336.80 m2
Cena za m2
7 096 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Mikołaja Kopernika
1 090 000 PLN
12 pokoje
| 320 m2
| 3 406 PLN/m2
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński ul. Tadeusza Kościuszki
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
3 406 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński ul. Tadeusza Kościuszki
429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
1170 m2
Cena za m2
367 PLN
ŚLĄSKIE Rybnik Stodoły ul. Cisowa