Oferty:
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
117.16 m2
Cena za m2
10 669 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Parkowa
1 230 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
169.93 m2
Cena za m2
7 238 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Salamandry
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
5 889 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
3 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
283 m2
Cena za m2
12 364 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Zgodna
6 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
18 936 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Królówka
1 599 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
276.10 m2
Cena za m2
5 793 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Olimpijska
2 800 000 PLN
5 pokoje
| 250 m2
| 11 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Retmańska
2 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
11 200 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Retmańska
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
173.50 m2
Cena za m2
7 487 PLN
WIELKOPOLSKIE chodzieski ul. Biesiadna
4 500 000 PLN
32 pokoje
| 415.81 m2
| 10 822 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Rembertów ul. mjr. Franciszka Michała Amałowicza "Tatara"
4 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
32
Powierzchnia
415.81 m2
Cena za m2
10 822 PLN
1 899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
356 m2
Cena za m2
5 334 PLN
MAŁOPOLSKIE olkuski
7 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
16 556 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński
1 470 000 PLN
7 pokoje
| 350 m2
| 4 200 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki rynek Rynek
1 470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
4 200 PLN
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki rynek Rynek
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
2 414 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski
460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
2 421 PLN
WIELKOPOLSKIE obornicki ul. Kościelna
998 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
8 678 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.15 m2
Cena za m2
6 983 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski ul. Jabłoni
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
11 933 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
192 m2
Cena za m2
4 792 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
9 028 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
3 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
295.48 m2
Cena za m2
12 184 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Ścienna
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny