Oferty:
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
194 m2
Cena za m2
8 196 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Rolna
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
201.82 m2
Cena za m2
8 869 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Koszykarska
2 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
303 m2
Cena za m2
9 538 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
6 357 PLN
ŚLĄSKIE Żory ul. Centralna
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
3 875 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
3 125 PLN
PODLASKIE suwalski
2 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
168.02 m2
Cena za m2
15 474 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Ścienna
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
7 000 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki
899 000 PLN
4 pokoje
| 154 m2
| 5 838 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Michałkowice ul. Walerego Łukasińskiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
154 m2
Cena za m2
5 838 PLN
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
2 475 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski
3 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
499.42 m2
Cena za m2
7 609 PLN
POMORSKIE sztumski
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
2 941 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
2 885 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski
14 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
260.67 m2
Cena za m2
54 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. 11 Listopada
3 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
272.10 m2
Cena za m2
13 965 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Tatrzańska
3 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
272.10 m2
Cena za m2
13 965 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Tatrzańska
789 000 PLN
2 pokoje
| 45 m2
| 17 533 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
17 533 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
40 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ławica
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
237.13 m2
Cena za m2
6 743 PLN
PODKARPACKIE bieszczadzki
1 499 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
233 m2
Cena za m2
6 438 PLN
MAZOWIECKIE płoński