Oferty:
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
1 450 000 PLN
7 pokoje
| 184.61 m2
| 7 854 PLN/m2
ŚLĄSKIE mikołowski Śmiłowice ul. Józefa Elsnera
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
184.61 m2
Cena za m2
7 854 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski Śmiłowice ul. Józefa Elsnera
5 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
305 m2
Cena za m2
18 033 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Likusy
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
463 m2
Cena za m2
5 832 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Kręta
460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
245 m2
Cena za m2
1 878 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki Szadowskie Góry
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
7 105 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Nadbrzeżna
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
21 875 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
21 990 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
385 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
1 157 833 PLN
4 pokoje
| 86.47 m2
| 13 390 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 157 833 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.47 m2
Cena za m2
13 390 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 141 287 PLN
4 pokoje
| 82.69 m2
| 13 802 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 141 287 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.69 m2
Cena za m2
13 802 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
8 000 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Józefa Wybickiego
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
244 m2
Cena za m2
6 557 PLN
MAZOWIECKIE garwoliński al. Babci i Dziadka
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
216 m2
Cena za m2
3 931 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Joanny Żubrowej
2 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
241.77 m2
Cena za m2
9 472 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Sanitariuszek
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
263.17 m2
Cena za m2
8 930 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Słoneczna
6 530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
568 m2
Cena za m2
11 496 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
3 240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
282 m2
Cena za m2
11 489 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
2 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
14 888 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
204 m2
Cena za m2
7 353 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Kolejowa
2 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
432 m2
Cena za m2
5 090 PLN
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Krzysztofa
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
3 500 PLN
ŚLĄSKIE żywiecki ul. Do Soły
700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
195.50 m2
Cena za m2
3 581 PLN
WIELKOPOLSKIE wrzesiński ul. Wrzesińska
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
173.40 m2
Cena za m2
5 652 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Śniegociny