Oferty:
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
8 049 PLN
MAZOWIECKIE węgrowski ul. Wincentego Witosa
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
268.20 m2
Cena za m2
11 931 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wenecka
1 329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
126.80 m2
Cena za m2
10 481 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kraterowa
7 000 000 PLN
pokoje
| 2000 m2
| 3 500 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Dolna Wilda ul. Antoniego Madalińskiego
7 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2000 m2
Cena za m2
3 500 PLN
940 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.30 m2
Cena za m2
10 892 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
166 m2
Cena za m2
11 988 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
220.42 m2
Cena za m2
7 622 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. św. Trójcy
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
6 389 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Wiejska
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
7 667 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Folwarczna
680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
9 315 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Rajska
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
255 m2
Cena za m2
3 843 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki ul. Lubliniecka
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
103.31 m2
Cena za m2
8 702 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Ziołowa
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.47 m2
Cena za m2
8 763 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Ziołowa
4 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
559.34 m2
Cena za m2
8 850 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Rolnicza
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
13 143 PLN
DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski ul. Klonowa
3 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
336 m2
Cena za m2
10 268 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Dudka
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
327.83 m2
Cena za m2
3 810 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
531.84 m2
Cena za m2
1 119 PLN
WIELKOPOLSKIE rawicki
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
143 m2
Cena za m2
13 986 PLN
POMORSKIE Gdańsk Sobieszewo ul. Kapitańska
1 186 000 PLN
7 pokoje
| 424.27 m2
| 2 795 PLN/m2
PODKARPACKIE niżański Warchoły ul. Rzemieślnicza
1 186 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
424.27 m2
Cena za m2
2 795 PLN
PODKARPACKIE niżański Warchoły ul. Rzemieślnicza
1 799 000 PLN
pokoje
| 354 m2
| 5 082 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Umultowo ul. Adama Skałkowskiego
1 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
354 m2
Cena za m2
5 082 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Umultowo ul. Adama Skałkowskiego
3 200 000 PLN
7 pokoje
| 444.10 m2
| 7 206 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE nowotomyski ul. Jastrzębsko Stare
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
444.10 m2
Cena za m2
7 206 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski ul. Jastrzębsko Stare