Oferty:
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
929 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
129.74 m2
Cena za m2
7 160 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
172 m2
Cena za m2
5 174 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Radosna
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
3 328 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Kasprzyków
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
1363 m2
Cena za m2
1 101 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
164 m2
Cena za m2
7 805 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki ul. Oleska
1 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
7 496 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jarząbkowa
734 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.48 m2
Cena za m2
8 587 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Ziołowa
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
103.30 m2
Cena za m2
8 509 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Ziołowa
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
147.28 m2
Cena za m2
8 820 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Klonowa
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
137.72 m2
Cena za m2
9 069 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Klonowa
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
9 167 PLN
POMORSKIE kwidzyński
929 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
268 m2
Cena za m2
3 468 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Łodzianka
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
12 636 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
5 500 PLN
MAŁOPOLSKIE suski Wełcza
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
5 000 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński Sławek ul. Chodkiewicza
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
5 779 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Rumiankowa
1 699 000 PLN
pokoje
| 217.30 m2
| 7 819 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Groszówka ul. Szkolna
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
217.30 m2
Cena za m2
7 819 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Groszówka ul. Szkolna
3 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
496.50 m2
Cena za m2
8 054 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Migdałowa
1 299 000 PLN
5 pokoje
| 171.90 m2
| 7 557 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński Sosnówka ul. Juliana Fałata
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
171.90 m2
Cena za m2
7 557 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński Sosnówka ul. Juliana Fałata
3 950 000 PLN
5 pokoje
| 230 m2
| 17 174 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. boczna Królowej Jadwigii
3 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
17 174 PLN
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
201.32 m2
Cena za m2
6 452 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski