Oferty:
255 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.53 m2
Cena za m2
4 949 PLN
ŁÓDZKIE tomaszowski
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160.03 m2
Cena za m2
4 062 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski
1 333 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
6 665 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Lipowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
223.31 m2
Cena za m2
6 045 PLN
WIELKOPOLSKIE wolsztyński
11 200 000 PLN
16 pokoje
| 1260.57 m2
| 8 885 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleja Krakowska
11 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
1260.57 m2
Cena za m2
8 885 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleja Krakowska
3 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
14 091 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
1 097 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
113.10 m2
Cena za m2
9 699 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Bukowa
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
261.50 m2
Cena za m2
3 438 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Prosta
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
5 833 PLN
MAZOWIECKIE pułtuski
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
172.27 m2
Cena za m2
9 578 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Łużycka
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
4 821 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
195.48 m2
Cena za m2
7 111 PLN
MAZOWIECKIE pułtuski
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
580 m2
Cena za m2
6 034 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Suchy Las ul. Brzozowa
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.60 m2
Cena za m2
10 291 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Chudzickiego
1 085 000
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
174.80 m2
Cena za m2
6 207
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Miłosna
1 748 000
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
193.30 m2
Cena za m2
9 043
MAZOWIECKIE legionowski
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
4 782 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
11 400 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki
4 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
585 m2
Cena za m2
7 179 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Prosta
1 849 000 PLN
5 pokoje
| 236.80 m2
| 7 808 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Nowa Kobylanka ul. Podleśna
1 849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
236.80 m2
Cena za m2
7 808 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Nowa Kobylanka ul. Podleśna
6 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
590 m2
Cena za m2
11 780 PLN
DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego