Oferty:
1 099 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
318 m2
Cena za m2
3 459 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Wiskitno ul. Transportowa
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
11 359 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ogrody ul. Radosna
2 788 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
290 m2
Cena za m2
9 614 PLN
POMORSKIE pucki ul. Śliwkowa
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
360 m2
Cena za m2
4 167 PLN
ŚLĄSKIE Jaworzno ul. Zaciszna
3 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
500 m2
Cena za m2
6 998 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Radzymińska
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
11 724 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Pruszkowska
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
5 619 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
1 499 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
164.40 m2
Cena za m2
9 123 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Pustułki
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
155 m2
Cena za m2
10 323 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Magnoliowa
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
4 000 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Biała Góra
1 100 000 PLN
4 pokoje
| 170 m2
| 6 471 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Kobiałka
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
6 471 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Kobiałka
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
101.86 m2
Cena za m2
8 335 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań
697 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
4 647 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
93.20 m2
Cena za m2
9 120 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Leśna Ostoja
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
157 m2
Cena za m2
7 962 PLN
ŚLĄSKIE bielski ul. Podlesie
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
346 m2
Cena za m2
4 884 PLN
DOLNOŚLĄSKIE legnicki ul. Kosynierów
3 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
735 m2
Cena za m2
4 748 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Opolska
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
10 000 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Sienkiewicza
5 900 000 PLN
pokoje
| 547 m2
| 10 786 PLN/m2
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Cypriana Kamila Norwida
5 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
547 m2
Cena za m2
10 786 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Cypriana Kamila Norwida
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
258 m2
Cena za m2
5 000 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Błękitna
3 750 000 PLN
6 pokoje
| 217 m2
| 17 281 PLN/m2
MAZOWIECKIE pruszkowski Helenówek ul. Narcyzowa
3 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
217 m2
Cena za m2
17 281 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski Helenówek ul. Narcyzowa