Oferty:
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
128.25 m2
Cena za m2
4 522 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
182.30 m2
Cena za m2
1 640 PLN
ŚLĄSKIE kłobucki ul. Sosnowa
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
199 m2
Cena za m2
7 789 PLN
WIELKOPOLSKIE obornicki
884 790 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
159.71 m2
Cena za m2
5 540 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski
970 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
108 m2
Cena za m2
8 981 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Aleja Jurajska
850 000 PLN
8 pokoje
| 439 m2
| 1 936 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Żelazka os. Osiedle Leśne
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
439 m2
Cena za m2
1 936 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Żelazka os. Osiedle Leśne
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
132.88 m2
Cena za m2
6 766 PLN
MAZOWIECKIE legionowski
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
154.27 m2
Cena za m2
8 751 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
6 200 PLN
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Legionowski Legionowo Poznańska
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
151 m2
Cena za m2
7 940 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
888 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
3 290 PLN
ŁÓDZKIE kutnowski ul. Targowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
177.49 m2
Cena za m2
10 987 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Aleja Jurajska
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
167.45 m2
Cena za m2
8 659 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Aleja Jurajska
10 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
147 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Jeziorowa
5 500 PLN
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.19 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Legionowski Legionowo Rycerska
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
182 m2
Cena za m2
4 665 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
172 m2
Cena za m2
9 826 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
1 905 000 PLN
5 pokoje
| 174 m2
| 10 948 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsinek ul. Ruczaj
1 905 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
174 m2
Cena za m2
10 948 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsinek ul. Ruczaj
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
3 231 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki
5 664 293 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
377.62 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Wiosenna
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
166.86 m2
Cena za m2
9 469 PLN
ŁÓDZKIE brzeziński ul. Cisowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
11 471 PLN
POMORSKIE pucki ul. Józefa Krause
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
324 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Swarzewska