Oferty:
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101 m2
Cena za m2
11 782 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Barwna
525 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
3 750 PLN
WIELKOPOLSKIE pleszewski
769 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
127 m2
Cena za m2
6 055 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
121.48 m2
Cena za m2
6 832 PLN
POMORSKIE kartuski ul. Goździkowa
1 313 000 PLN
5 pokoje
| 174.10 m2
| 7 542 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Szczęśliwa
1 313 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
174.10 m2
Cena za m2
7 542 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Szczęśliwa
1 370 900 PLN
4 pokoje
| 141.60 m2
| 9 682 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Gościnna
1 370 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
141.60 m2
Cena za m2
9 682 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Gościnna
1 077 000 PLN
3 pokoje
| 94.10 m2
| 11 445 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Gościnna
1 077 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
94.10 m2
Cena za m2
11 445 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Gościnna
1 195 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
6 639 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
304 m2
Cena za m2
4 602 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Szkoły Orląt
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
3 692 PLN
WIELKOPOLSKIE Konin ul. Zielona
648 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
81.11 m2
Cena za m2
7 999 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Spławie ul. Biesiadna
379 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.13 m2
Cena za m2
7 133 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
459 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
65.78 m2
Cena za m2
6 991 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
4 714 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Graniczna
837 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
9 733 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
5 438 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski
689 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
3 445 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Długa
929 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
148 m2
Cena za m2
6 277 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski Czarny Las ul. Mahoniowa
2 200 000 PLN
8 pokoje
| 161 m2
| 13 665 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Grzegórzki ul. Ignacego Łukasiewicza
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
161 m2
Cena za m2
13 665 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Grzegórzki ul. Ignacego Łukasiewicza
585 360 PLN
5 pokoje
| 154 m2
| 3 801 PLN/m2
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Stanisława Wyspiańskiego
585 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
154 m2
Cena za m2
3 801 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Stanisława Wyspiańskiego
2 390 000 PLN
5 pokoje
| 232.64 m2
| 10 273 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsin ul. Gronowa
2 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
232.64 m2
Cena za m2
10 273 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsin ul. Gronowa
8 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
460 m2
Cena za m2
18 478 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Belwederska