Oferty:
1 349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
5 396 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Gwiezdna
3 549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
380 m2
Cena za m2
9 339 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Wrzosów
2 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
301.51 m2
Cena za m2
8 126 PLN
PODKARPACKIE bieszczadzki
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
4 792 PLN
MAZOWIECKIE grójecki
4 900 000 PLN
6 pokoje
| 298 m2
| 16 443 PLN/m2
MAZOWIECKIE piaseczyński Zalesie Dolne ul. Głogowa
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
298 m2
Cena za m2
16 443 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Zalesie Dolne ul. Głogowa
1 200 000 PLN
3 pokoje
| 140 m2
| 8 571 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Soboniowice ul. Elżbiety Drużbackiej
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
8 571 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Soboniowice ul. Elżbiety Drużbackiej
897 000 PLN
pokoje
| 107.73 m2
| 8 326 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Włodzimierza Tetmajera
897 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
107.73 m2
Cena za m2
8 326 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Włodzimierza Tetmajera
1 920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
449 m2
Cena za m2
4 276 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Jagodowa
3 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
266 m2
Cena za m2
12 026 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Średnia
2 155 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
7 696 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Rozkoszna
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
157.99 m2
Cena za m2
10 121 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa
498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
6 225 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski
1 360 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
222 m2
Cena za m2
6 126 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Czesława Niemena
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
4 917 PLN
LUBELSKIE tomaszowski
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153 m2
Cena za m2
10 392 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Tyniec ul. Bogucianka
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
5 288 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Skoczowska
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
173.40 m2
Cena za m2
5 652 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Śniegociny
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
6 263 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
132.90 m2
Cena za m2
11 964 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Twórcza
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
201 m2
Cena za m2
2 985 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Ogórkowa
2 000 000 PLN
10 pokoje
| 350 m2
| 5 714 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
5 714 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
183.72 m2
Cena za m2
49 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Oliwska