Oferty:
275 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
264 m2
Cena za m2
1 042 PLN
OPOLSKIE głubczycki ul. Kościelna
960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
269.50 m2
Cena za m2
3 562 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Żabia
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
7 222 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Ustanówek ul. Porankowa
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
232.60 m2
Cena za m2
15 047 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
2 970 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
285 m2
Cena za m2
10 421 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Polna
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
150.10 m2
Cena za m2
7 928 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski ul. Piotra Skargi
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
225 m2
Cena za m2
7 956 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
1 949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
188.30 m2
Cena za m2
10 351 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki ul. Zawada
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
9 021 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki
1 499 000 PLN
6 pokoje
| 186 m2
| 8 059 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. Kornela Makuszyńskiego
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
186 m2
Cena za m2
8 059 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. Kornela Makuszyńskiego
349 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
4 991 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
129 m2
Cena za m2
5 969 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
170.59 m2
Cena za m2
1 753 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Haliniec
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
7 500 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
8 600 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Zielona
1 280 000 PLN
4 pokoje
| 103.65 m2
| 12 349 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.65 m2
Cena za m2
12 349 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
170.81 m2
Cena za m2
5 737 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131.53 m2
Cena za m2
8 363 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
149.40 m2
Cena za m2
8 701 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Graniczna
1 449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
238.60 m2
Cena za m2
6 073 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Wojska Polskiego