Oferty:
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
215.18 m2
Cena za m2
4 410 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski ul. Piaskowa
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187 m2
Cena za m2
4 679 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski Kałuże ul. Wodociągowa
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
2 444 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
15 667 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Winogrady
5 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
333 m2
Cena za m2
17 718 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Klarysew
5 288 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
400.80 m2
Cena za m2
13 194 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
337.23 m2
Cena za m2
10 379 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Kryształowa
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.38 m2
Cena za m2
14 927 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski
7 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Juliana Tuwima
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
321 m2
Cena za m2
15 265 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Rogi ul. Babiego Lata
6 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
235 m2
Cena za m2
27 655 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Wiedeńska
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
6 656 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
32 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Jana Kochanowskiego
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
105.91 m2
Cena za m2
3 021 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski Zielona ul. Jagodowa
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
2 983 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Armii Poznań
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
2 333 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski ul. Leśna
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
222.36 m2
Cena za m2
24 285 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
5 134 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Umultowo ul. Kryształowa
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
221 m2
Cena za m2
7 602 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Adama Asnyka
1 650 000 PLN
6 pokoje
| 295 m2
| 5 593 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Generała Sikorskiego
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
295 m2
Cena za m2
5 593 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Generała Sikorskiego
1 400 000 PLN
6 pokoje
| 181.10 m2
| 7 731 PLN/m2
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Ignacego Daszyńskiego
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
181.10 m2
Cena za m2
7 731 PLN
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Ignacego Daszyńskiego
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
1 500 000 PLN
6 pokoje
| 190 m2
| 7 895 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Niepodległości
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
7 895 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Niepodległości