Oferty:
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
440 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukszpanowa
40 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Goplańska
1 950 000 PLN
10 pokoje
| 336.53 m2
| 5 794 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
336.53 m2
Cena za m2
5 794 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
7 095 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
1 200 000 PLN
6 pokoje
| 270 m2
| 4 444 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. ks. Konstantego Budkiewicza
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
4 444 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. ks. Konstantego Budkiewicza
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
137 m2
Cena za m2
12 044 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski Gąsin ul. Promyka
450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
4 500 PLN
MAZOWIECKIE grójecki ul. Osiedle Modrzewina
2 465 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
8 217 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
7 500 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Lubocza ul. Grzegorza z Sanoka
2 196 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
173.50 m2
Cena za m2
12 657 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Tonie ul. Potoczek
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
2 480 PLN
MAŁOPOLSKIE olkuski ul. Parcze
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
138 m2
Cena za m2
6 486 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
2 709 PLN
MAŁOPOLSKIE tarnowski
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
6 087 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Wincentego Witosa
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
13 265 PLN
ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński ul. Wiosenna
2 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
279 m2
Cena za m2
10 032 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Lipowa
2 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
336 m2
Cena za m2
6 545 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul.
2 649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
11 038 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
8 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mesyńska
2 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
215 m2
Cena za m2
10 465 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński