Oferty:
2 649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
11 038 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
8 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mesyńska
2 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
215 m2
Cena za m2
10 465 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
10 204 PLN
DOLNOŚLĄSKIE średzki ul. Poziomkowa
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
8 524 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Łąkowa
1 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
7 800 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Antoninek ul. Radowita
1 490 000 PLN
4 pokoje
| 126.10 m2
| 11 816 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Białołęcka
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126.10 m2
Cena za m2
11 816 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Białołęcka
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
25
Powierzchnia
1024 m2
Cena za m2
1 709 PLN
ŁÓDZKIE tomaszowski Krańcowa
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
222 m2
Cena za m2
5 626 PLN
MAZOWIECKIE wyszkowski ul. Białostocka
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
102.85 m2
Cena za m2
7 292 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Piaskowa
1 099 000 PLN
6 pokoje
| 122 m2
| 9 008 PLN/m2
LUBUSKIE Zielona Góra Jędrzychów ul. Królewny Śnieżki
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
122 m2
Cena za m2
9 008 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra Jędrzychów ul. Królewny Śnieżki
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
7 538 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Słoneczna
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
380 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Kościelna
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
5 116 PLN
ŁÓDZKIE brzeziński ul. Leśna
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
m2
Cena za m2
6 792 PLN
WIELKOPOLSKIE jarociński ul. Golska
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
85.50 m2
Cena za m2
6 901 PLN
WIELKOPOLSKIE słupecki
11 900 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
107.20 m2
Cena za m2
3 545 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki ul. Garncarska
1 445 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
195.15 m2
Cena za m2
7 405 PLN
DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki ul. Polna
628 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
5 233 PLN
MAŁOPOLSKIE tarnowski ul. Stroma
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
76.56 m2
Cena za m2
11 481 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Sadowa
1 495 000 PLN
4 pokoje
| 120 m2
| 12 458 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Topazowa