Oferty:
1 495 000 PLN
4 pokoje
| 120 m2
| 12 458 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Topazowa
1 495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
12 458 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Topazowa
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
2 623 PLN
ŁÓDZKIE łowicki ul. Adama Mickiewicza
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
142 m2
Cena za m2
15 493 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński ul. Zamkowa
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
11 238 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Sobotecka
2 130 000 PLN
5 pokoje
| 202.40 m2
| 10 524 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Kasztanowa
2 130 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
202.40 m2
Cena za m2
10 524 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Kasztanowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
390.60 m2
Cena za m2
2 023 PLN
POMORSKIE kwidzyński
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
6 875 PLN
MAŁOPOLSKIE tarnowski
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Pyszniańska
1 570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
121.33 m2
Cena za m2
12 940 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Łabędzia
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
243 m2
Cena za m2
8 226 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Widokowa
7 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
515 m2
Cena za m2
14 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
2 988 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
0 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Skwierzyńska
869 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.60 m2
Cena za m2
10 521 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Truflowa
4 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
559 m2
Cena za m2
8 936 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki
2 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
6 571 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Główna
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
186.70 m2
Cena za m2
4 815 PLN
ŚLĄSKIE myszkowski
5 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
15 455 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rumiana
799 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.90 m2
Cena za m2
11 602 PLN
ŁÓDZKIE zgierski
3 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
257.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Syta
3 650 000 PLN
3 pokoje
| 257.50 m2
| 14 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
3 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
257.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
1 350 000 PLN
5 pokoje
| 135 m2
| 10 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Kościelna Droga
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
10 000 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Kościelna Droga
1 449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
206.83 m2
Cena za m2
7 006 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Polna
897 000 PLN
4 pokoje
| 289.39 m2
| 3 100 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Wyzwolenia
897 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
289.39 m2
Cena za m2
3 100 PLN
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Wyzwolenia