Oferty:
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.50 m2
Cena za m2
7 261 PLN
DOLNOŚLĄSKIE oławski ul. Tadeusza Kościuszki
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
204.72 m2
Cena za m2
5 617 PLN
DOLNOŚLĄSKIE oławski ul. Adama Mickiewicza
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
4 369 PLN
LUBUSKIE nowosolski ul. Kręta
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
269 m2
Cena za m2
7 398 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Rzepakowa
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
141.06 m2
Cena za m2
6 019 PLN
MAŁOPOLSKIE nowosądecki
2 499 000 PLN
9 pokoje
| 247 m2
| 10 117 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Stanisława Konarskiego
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
247 m2
Cena za m2
10 117 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Stanisława Konarskiego
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
6 146 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
112 m2
Cena za m2
5 348 PLN
ŁÓDZKIE tomaszowski ul. Łódzka
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
4 150 PLN
MAZOWIECKIE płocki ul. Wierzbowa
420 000 PLN
7 pokoje
| 350 m2
| 1 200 PLN/m2
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. Marii Skłodowskiej-Curie
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
1 200 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. Marii Skłodowskiej-Curie
847 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
148 m2
Cena za m2
5 723 PLN
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Wiśniowa
1 179 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
8 733 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Starogardzka
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
7 990 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE świecki ul. Leśna
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
282.50 m2
Cena za m2
3 540 PLN
LUBUSKIE słubicki ul. Wolności
1 389 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
7 388 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Krzesiny ul. Pokrzywno
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.24 m2
Cena za m2
6 402 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski
199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
1 059 PLN
WIELKOPOLSKIE kolski ul. Adama Asnyka
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
750.26 m2
Cena za m2
1 465 PLN
WIELKOPOLSKIE Konin ul. PCK
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
3 744 PLN
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
1110 m2
Cena za m2
1 081 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Skalna
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
5 833 PLN
MAZOWIECKIE Płock ul. Rzeczna
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
6 838 PLN
MAZOWIECKIE Płock ul. Hugo Kołłątaja
307 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
2 558 PLN
PODKARPACKIE krośnieński ul. Polna