Oferty:
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
247 m2
Cena za m2
3 640 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski
317 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
8 568 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski ul. Okrzei
160 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
2 667 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
3 458 PLN
WIELKOPOLSKIE pleszewski ul. Garncarska
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
8 889 PLN
MAZOWIECKIE Płock ul. Rzeczna
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
251.40 m2
Cena za m2
6 758 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Słoneczna
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
4 045 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski
897 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
290 m2
Cena za m2
3 093 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Błękitna
1 140 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
5 700 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Plantowa
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
5 258 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Henrykowska
1 175 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
244.80 m2
Cena za m2
4 800 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Pasterska
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
18
Powierzchnia
660 m2
Cena za m2
4 545 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Kolumny
597 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
161.52 m2
Cena za m2
3 696 PLN
ŁÓDZKIE brzeziński
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187.70 m2
Cena za m2
6 660 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Stefana Czarnieckiego
1 344 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
245 m2
Cena za m2
5 486 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński ul. Storczykowa
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
263 m2
Cena za m2
12 167 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Żółta
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
413 m2
Cena za m2
13 075 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Ruczaj
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
8 136 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Kalinowa
1 495 000 PLN
5 pokoje
| 111.50 m2
| 13 408 PLN/m2
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
111.50 m2
Cena za m2
13 408 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego