Oferty:
998 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
4 538 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Źródlana
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
5 700 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Wspólna
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
5 700 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Wspólna
2 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
9 633 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Margaretek
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
30
Powierzchnia
552.65 m2
Cena za m2
3 257 PLN
WIELKOPOLSKIE wrzesiński
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
13
Powierzchnia
285.90 m2
Cena za m2
2 623 PLN
WIELKOPOLSKIE wrzesiński
1 899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
237 m2
Cena za m2
8 013 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Lawendowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
198 m2
Cena za m2
14 394 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Golkowice
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
318 m2
Cena za m2
6 289 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Wapienica ul. Agawy
18 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
440 m2
Cena za m2
41 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
231.35 m2
Cena za m2
5 399 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Walecznych
620 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
212.68 m2
Cena za m2
2 917 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Sportowa
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
7 667 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Jagiellońska
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
253 m2
Cena za m2
3 538 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
165.58 m2
Cena za m2
5 429 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Starzyńska
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
560 m2
Cena za m2
2 054 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński
2 000 000 PLN
7 pokoje
| 266 m2
| 7 519 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Wola Grzybowska ul. Bartosza Głowackiego
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
266 m2
Cena za m2
7 519 PLN
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
2 781 PLN
LUBUSKIE krośnieński ul. Łukowa
145 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
1 208 PLN
DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki
3 333 333 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
11 111 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
5 172 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Orzeszkowej
5 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Rajców
1 699 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
254.32 m2
Cena za m2
6 682 PLN
ŁÓDZKIE poddębicki