Oferty:
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
195 m2
Cena za m2
4 354 PLN
ŚLĄSKIE zawierciański ul. Sportowa
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
133 m2
Cena za m2
4 887 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
2 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
35
Powierzchnia
800 m2
Cena za m2
3 188 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
176 m2
Cena za m2
7 102 PLN
ŚLĄSKIE gliwicki ul. Wrzosowa
5 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
17 879 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
2 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
390 m2
Cena za m2
6 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Słodka
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
100.20 m2
Cena za m2
8 283 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Do Wiatraka
225 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.30 m2
Cena za m2
4 571 PLN
ŁÓDZKIE wieluński
3 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
222 m2
Cena za m2
15 090 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kostrze ul. Krzewowa
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
391.78 m2
Cena za m2
3 318 PLN
ŁÓDZKIE pajęczański ul. Zielona
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
6 900 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Stawowa
999 000 PLN
6 pokoje
| 174.70 m2
| 5 718 PLN/m2
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
174.70 m2
Cena za m2
5 718 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
12 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Deszczowa
1 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
169 m2
Cena za m2
7 663 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski
920 000 PLN
5 pokoje
| 194.03 m2
| 4 742 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
194.03 m2
Cena za m2
4 742 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
2 882 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski
2 060 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
14 306 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul.
1 550 000 PLN
3 pokoje
| 121.83 m2
| 12 723 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Grodzisk ul. Eskimoska
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.83 m2
Cena za m2
12 723 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Grodzisk ul. Eskimoska
1 898 000 PLN
5 pokoje
| 188.65 m2
| 10 061 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Elsnerów ul. Ametystowa
1 898 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
188.65 m2
Cena za m2
10 061 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Elsnerów ul. Ametystowa
29 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
290 m2
Cena za m2
103 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Komfortowa
1 365 000 PLN
4 pokoje
| 113.89 m2
| 11 985 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Piasta Kołodzieja