Oferty:
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
415 m2
Cena za m2
3 373 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Kożuchowska
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
2 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
4 259 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
149.49 m2
Cena za m2
3 004 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Janowska
1 059 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
4 686 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Górska
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
173 m2
Cena za m2
3 809 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Bolesława Chrobrego
1 060 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
263.35 m2
Cena za m2
4 025 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Rezedowa
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
3 333 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
19 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
246.47 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
360 m2
Cena za m2
4 722 PLN
POMORSKIE gdański ul. Starogardzka
2 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
17 071 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jastrzębia
498 000 PLN
4 pokoje
| 126.38 m2
| 3 941 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Tarnów Strusina ul. Zofii Nałkowskiej
498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126.38 m2
Cena za m2
3 941 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów Strusina ul. Zofii Nałkowskiej
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
5 346 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Rolna
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
204.80 m2
Cena za m2
7 764 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Wiśniowa
3 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
12 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Przełęczy
525 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
209 m2
Cena za m2
2 512 PLN
DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski ul. Zaułek
1 199 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
189 m2
Cena za m2
6 349 PLN
LUBUSKIE wschowski ul. Kasztanowa
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
1 320 PLN
DOLNOŚLĄSKIE legnicki
332 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
3 162 PLN
MAŁOPOLSKIE tarnowski
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
6000 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE tarnowski
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
158.31 m2
Cena za m2
2 836 PLN
MAŁOPOLSKIE tarnowski ul. Długa
390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
3 545 PLN
MAŁOPOLSKIE gorlicki
1 115 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
13 938 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Storczykowa