Oferty:
1 199 000 PLN
5 pokoje
| 112 m2
| 10 705 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Dobrepole
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
112 m2
Cena za m2
10 705 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Dobrepole
1 649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
196.80 m2
Cena za m2
8 379 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
1 649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
226.37 m2
Cena za m2
7 285 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Sosnowa
1 600 000 PLN
5 pokoje
| 163.11 m2
| 9 809 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Kopytowska
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
163.11 m2
Cena za m2
9 809 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Kopytowska
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
2 333 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Goździkowa
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
5 111 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski ul. Grzybowa
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
8 925 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
163 m2
Cena za m2
3 190 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE żniński ul. Spółdzielcza
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
218.10 m2
Cena za m2
7 703 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Przesmyk
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
11 129 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki
4 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
412 m2
Cena za m2
11 869 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Chylicka
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
161.94 m2
Cena za m2
7 101 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kolejowa
5 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
376 m2
Cena za m2
14 495 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ogrody
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
13 333 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Jodłowa
1 574 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
232.74 m2
Cena za m2
6 763 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Smochowice ul. Pniewska
1 549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
6 196 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Kierska
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
208 m2
Cena za m2
14 375 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
1 895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
316 m2
Cena za m2
5 997 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Orła Białego
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
4 800 PLN
ŁÓDZKIE brzeziński ul. Żeromskiego
2 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
6 881 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Filmowa
1 219 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
9 752 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Osiedlowa
1 579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
214.17 m2
Cena za m2
7 373 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wadów ul. Za Ogrodem