Oferty:
1 069 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
6 288 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Podlesie ul. Storczyków
2 940 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
265.81 m2
Cena za m2
11 061 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
790 m2
Cena za m2
2 215 PLN
ŚLĄSKIE zawierciański ul. Piaskowa
2 940 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
266 m2
Cena za m2
11 053 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Głogowa
2 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
238.40 m2
Cena za m2
11 745 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE drawski
1 470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
398.01 m2
Cena za m2
3 693 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Folwarczna
1 030 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
102.80 m2
Cena za m2
10 019 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Cylichowska
700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
143.62 m2
Cena za m2
4 874 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski ul. Sosnowa
495 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
184 m2
Cena za m2
2 692 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Nerska
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
277 m2
Cena za m2
4 296 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki ul. Oleska
2 490 000 PLN
5 pokoje
| 240 m2
| 10 375 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Sidzina ul. Adama Prażmowskiego
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
10 375 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Sidzina ul. Adama Prażmowskiego
199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
3 109 PLN
LUBELSKIE łukowski Gułów
195 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
121.65 m2
Cena za m2
1 603 PLN
ŚLĄSKIE częstochowski ul. Nadrzeczna
539 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
4 687 PLN
PODKARPACKIE rzeszowski
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
9 520 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
375 m2
Cena za m2
10 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Niski ul. Biedronki
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
175.80 m2
Cena za m2
3 385 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
118.30 m2
Cena za m2
6 932 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Wierzbowa
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
118.60 m2
Cena za m2
7 757 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Ogrody Walendów
4 134 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
19 690 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Rybaki