Oferty:
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
6 381 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Słoneczna
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
152.16 m2
Cena za m2
2 103 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
117 m2
Cena za m2
9 829 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki ul. Morzyce
499 000 PLN
4 pokoje
| 92.20 m2
| 5 412 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Wojska Polskiego
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92.20 m2
Cena za m2
5 412 PLN
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Wojska Polskiego
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
309 m2
Cena za m2
4 822 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
1 220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
133 m2
Cena za m2
9 173 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul.
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
7 996 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Lazurowa
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
3 495 PLN
WIELKOPOLSKIE złotowski
1 720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
211 m2
Cena za m2
8 152 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Kobyle Pole ul. Kobylepole
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.89 m2
Cena za m2
6 557 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Daleka
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
7 667 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Leśna
1 128 564 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
97.29 m2
Cena za m2
11 600 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Swoszowice
2 790 000 PLN
8 pokoje
| 322.30 m2
| 8 657 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Likusy ul. Kajakowa
2 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
322.30 m2
Cena za m2
8 657 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Likusy ul. Kajakowa
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
135.73 m2
Cena za m2
7 360 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
1 600 000 PLN
6 pokoje
| 226 m2
| 7 080 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Niepodległości
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
7 080 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Niepodległości
2 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
449 m2
Cena za m2
5 345 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Leśna
459 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
65.78 m2
Cena za m2
6 991 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
260.80 m2
Cena za m2
7 630 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
138.15 m2
Cena za m2
5 784 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180.24 m2
Cena za m2
7 213 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
725 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
3 625 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki
2 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
7 774 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Piaskowa
1 422 670 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
125.69 m2
Cena za m2
11 319 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski