Oferty:
1 422 670 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125.90 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
1 128 564 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
97.29 m2
Cena za m2
11 600 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
5 199 000 PLN
pokoje
| 350 m2
| 14 854 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Melchiora Wańkowicza
5 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
14 854 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Melchiora Wańkowicza
2 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
307.50 m2
Cena za m2
7 805 PLN
MAZOWIECKIE płocki
995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
6 219 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
5 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
13 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
4 990 000 PLN
5 pokoje
| 233 m2
| 21 416 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE jarociński ul. Alfreda Brandowskiego
4 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
233 m2
Cena za m2
21 416 PLN
WIELKOPOLSKIE jarociński ul. Alfreda Brandowskiego
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
120.70 m2
Cena za m2
6 214 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Leśna
2 990 000 PLN
5 pokoje
| 357 m2
| 8 375 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni Buraków ul. 11 Listopada
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
357 m2
Cena za m2
8 375 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni Buraków ul. 11 Listopada
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
13000 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE limanowski Nowa Wieś
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
158.70 m2
Cena za m2
7 246 PLN
MAŁOPOLSKIE chrzanowski ul. Przy Rudnie
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.87 m2
Cena za m2
39 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Lechicka
3 500 000 PLN
7 pokoje
| 270 m2
| 12 963 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
12 963 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
161.79 m2
Cena za m2
11 064 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Urocza
929 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
113.90 m2
Cena za m2
8 156 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Słowikowa
929 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
113.90 m2
Cena za m2
8 156 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Słowikowa
2 548 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
14 156 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Zasadowa
2 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
11 661 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Zasadowa
2 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
326 m2
Cena za m2
6 288 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj ul. Strąkowa
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
206 m2
Cena za m2
6 262 PLN
MAZOWIECKIE miński
5 970 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
414.19 m2
Cena za m2
14 414 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Górka Narodowa
699 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
184 m2
Cena za m2
3 801 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Wspólna
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
5 400 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Marii Konopnickiej