Oferty:
3 965 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
922 m2
Cena za m2
4 300 PLN
MAZOWIECKIE pułtuski
900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
163 m2
Cena za m2
5 521 PLN
MAŁOPOLSKIE limanowski
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
199.38 m2
Cena za m2
7 518 PLN
LUBUSKIE międzyrzecki ul. Mahatmy Gandhiego
819 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147 m2
Cena za m2
5 571 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
1 800 000 PLN
3 pokoje
| 151 m2
| 11 921 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
151 m2
Cena za m2
11 921 PLN
4 500 000 PLN
5 pokoje
| 250 m2
| 18 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kępa Gocławska ul. Algierska
4 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
18 000 PLN
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
231.14 m2
Cena za m2
6 485 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Jagodowa
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
8 333 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Muzyczna
8 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
26 667 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Krótka
389 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
5 257 PLN
WIELKOPOLSKIE średzki
1 248 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
6 933 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
1 248 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
6 933 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
2 700 PLN
ŁÓDZKIE pajęczański ul. Kościuszki
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
124.16 m2
Cena za m2
11 678 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany
1 995 000 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 8 313 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
1 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
8 313 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 250 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Głogowa
149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
155 m2
Cena za m2
961 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Pańska
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87 m2
Cena za m2
13 218 PLN
MAZOWIECKIE garwoliński
1 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
149.14 m2
Cena za m2
8 515 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Morasko ul. Szklarniowa
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent