Dom na sprzedaż: Wawer
4 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
683 m2
Cena za m2
5 857 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.43 m2
Cena za m2
9 634 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Lebiodowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
14 240 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin ul. Homera
3 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
266 m2
Cena za m2
12 026 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Średnia
1 950 000 PLN
4 pokoje
| 188 m2
| 10 372 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
10 372 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
2 988 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
0 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Skwierzyńska
2 499 000 PLN
5 pokoje
| 188 m2
| 13 293 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
13 293 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
318 m2
Cena za m2
8 491 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
10 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica
2 060 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
14 306 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul.
2 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
11 245 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
2 870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
7 757 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Przewodowa
2 930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
6 976 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Filmowa
3 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
375 m2
Cena za m2
9 067 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Podmokła
1 749 000 PLN
6 pokoje
| 200 m2
| 8 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
1 749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
4 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
487.39 m2
Cena za m2
9 643 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Azaliowa
1 205 392 PLN
4 pokoje
| 86.47 m2
| 13 940 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 205 392 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.47 m2
Cena za m2
13 940 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 030 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
102.80 m2
Cena za m2
10 019 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Cylichowska
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
172 m2
Cena za m2
9 593 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
5 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
13 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
2 548 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
14 156 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Zasadowa
2 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
11 661 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Zasadowa
2 800 000 PLN
5 pokoje
| 250 m2
| 11 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Retmańska
Szukasz Dom nieruchomości, domu, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy powierzchni biurowej na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i korzystne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga sprawnie odkryć najbardziej warte uwagi ogłoszenia apartamentów, budynku mieszkalnego, terenu rekreacyjnego, pomieszczenia do nabycia lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o błyskawiczny i bezproblemowy przebieg każdej umowy
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe do kupienia lub do wynajęcia dobra jakość w korzystnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym własnym kącie, budynku, terenie działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości z pewnością odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej firm dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do kupienia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różnym rozmiarze i położeniu czekają na chętnych: przejrzyj ogłoszenia nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym ekspertem, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie formalności związane ze sprzedażą lub umową najmu.
Zadzwoń do nas !