Dom na sprzedaż: Wawer
4 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
683 m2
Cena za m2
5 857 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.43 m2
Cena za m2
9 634 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Lebiodowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
14 240 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin ul. Homera
3 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
266 m2
Cena za m2
12 026 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Średnia
1 950 000 PLN
4 pokoje
| 188 m2
| 10 372 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
10 372 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
2 988 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
0 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Skwierzyńska
2 499 000 PLN
5 pokoje
| 188 m2
| 13 293 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
13 293 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
318 m2
Cena za m2
8 491 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
10 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica
2 060 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
14 306 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul.
2 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
11 245 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
2 870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
7 757 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Przewodowa
2 930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
6 976 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Filmowa
3 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
375 m2
Cena za m2
9 067 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Podmokła
1 749 000 PLN
6 pokoje
| 200 m2
| 8 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
1 749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
4 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
487.39 m2
Cena za m2
9 643 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Azaliowa
1 205 392 PLN
4 pokoje
| 86.47 m2
| 13 940 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 205 392 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.47 m2
Cena za m2
13 940 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 030 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
102.80 m2
Cena za m2
10 019 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Cylichowska
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
172 m2
Cena za m2
9 593 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
5 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
13 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
2 548 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
14 156 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Zasadowa
2 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
11 661 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Zasadowa
2 800 000 PLN
5 pokoje
| 250 m2
| 11 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Retmańska
Szukasz Dom nieruchomości, domu, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy lokalu do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową agencji Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i atrakcyjne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej pasujące oferty mieszkań, posiadłości, posesji,gruntu rolnego, lokalu usługowego na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi eksperci zadbają o ekspresowy i bezproblemowy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Lokale do kupienia lub na wynajem najlepsza jakość w opłacalnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, budynku, terenie, na stronie biura Tur Nieruchomości niewątpliwie odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami do kupienia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o różnym metrażu i położeniu czekają na zainteresowanych: prześledź ogłoszenia nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym doradcą, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie sprawy związane z nabyciem lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !