Oferty nieruchomości z tagiem dwupoziomowe
9 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Kasztanowa
1 099 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.15 m2
Cena za m2
7 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Gościniec
1 027 011 PLN
4 pokoje
| 78.35 m2
| 13 108 PLN/m2
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera
1 027 011 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.35 m2
Cena za m2
13 108 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.10 m2
Cena za m2
8 700 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Spółdzielcza
26 661 PLN
pokoje
| 622.04 m2
| 43 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście rynek Rynek Starego Miasta
26 661 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
622.04 m2
Cena za m2
43 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście rynek Rynek Starego Miasta
555 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.45 m2
Cena za m2
6 420 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Majątkowa
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
76.40 m2
Cena za m2
10 733 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Katowicka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
48 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Wierzbięcice
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
537.40 m2
Cena za m2
3 722 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Nowowiejska
879 000 PLN
3 pokoje
| 58 m2
| 15 155 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
15 155 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
2 700 000 PLN
12 pokoje
| 485 m2
| 5 567 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Sochaczewska
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
485 m2
Cena za m2
5 567 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Sochaczewska
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 88.71 m2
| 12 400 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
88.71 m2
Cena za m2
12 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
16 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
202 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
7 309 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Kolorowa
884 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
112.31 m2
Cena za m2
7 878 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Gliniecka
955 000 PLN
4 pokoje
| 95.10 m2
| 10 042 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
955 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.10 m2
Cena za m2
10 042 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
dwupoziomowe
dwupoziomowe
Pokaż więcejmniej