Oferty nieruchomości z tagiem dwupoziomowe
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
110.67 m2
Cena za m2
8 575 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Amarantowa
640 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.43 m2
Cena za m2
12 691 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kliny ul. Soroki
2 337 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114.30 m2
Cena za m2
20 446 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Zakrzowiecka
1 187 155 PLN
2 pokoje
| 57.91 m2
| 20 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul.
1 187 155 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.91 m2
Cena za m2
20 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul.
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107.65 m2
Cena za m2
9 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Dzięcioła
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
17
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
6 813 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski ul. Wczasowa
3 100 000 PLN
50 pokoje
| 2270 m2
| 1 366 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Mrongowiusza
3 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
50
Powierzchnia
2270 m2
Cena za m2
1 366 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Mrongowiusza
796 897 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.58 m2
Cena za m2
9 650 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki
660 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.04 m2
Cena za m2
10 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dąbie ul. Macieja Dębskiego
614 607 PLN
2 pokoje
| 54.39 m2
| 11 300 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Opatkowice ul. Macieja Dębskiego
614 607 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.39 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Opatkowice ul. Macieja Dębskiego
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
50 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Konstantego Prusa
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
254 m2
Cena za m2
6 102 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski ul. Spółdzielców
1 299 000 PLN
pokoje
| 342 m2
| 3 798 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Kościuszki
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
342 m2
Cena za m2
3 798 PLN
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Kościuszki
2 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
11 245 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
142 m2
Cena za m2
9 789 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Na Murawie
1 249 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
596.93 m2
Cena za m2
2 093 PLN
ŁÓDZKIE zgierski
4 638 699 PLN
4 pokoje
| 145.05 m2
| 31 980 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
4 638 699 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
145.05 m2
Cena za m2
31 980 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
4 469 524 PLN
3 pokoje
| 139.76 m2
| 31 980 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
4 469 524 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
139.76 m2
Cena za m2
31 980 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
891 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
118.92 m2
Cena za m2
7 500 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Wojska Polskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.32 m2
Cena za m2
48 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Bolesława Limanowskiego
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.81 m2
Cena za m2
13 899 PLN
DOLNOŚLĄSKIE kłodzki ul. Zesłańców Sybiru
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
111.32 m2
Cena za m2
11 220 PLN
DOLNOŚLĄSKIE kłodzki ul. Zesłańców Sybiru
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
9 516 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polna
dwupoziomowe
dwupoziomowe
Pokaż więcejmniej