595 000 PLN
1 pokoje
| 27.22 m2
| 21 859 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.22 m2
Cena za m2
21 859 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
2 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
179.70 m2
Cena za m2
14 463 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
2 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
179.70 m2
Cena za m2
14 463 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
2 700 PLN
1 pokoje
| 35 m2
| 77 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Wileńska
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Wileńska
7 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
380 m2
Cena za m2
20 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Skalnicowa
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.81 m2
Cena za m2
21 490 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Fort Wola
1 230 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.53 m2
Cena za m2
21 380 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
2 500 PLN
2 pokoje
| 41.43 m2
| 60 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. mjr. Henryka Sucharskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.43 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. mjr. Henryka Sucharskiego
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
133.98 m2
Cena za m2
12 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Długa
1 319 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.50 m2
Cena za m2
8 942 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Rembertów ul. Pancerna
620 000 PLN
1 pokoje
| 32.10 m2
| 19 315 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.10 m2
Cena za m2
19 315 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
665 000 PLN
1 pokoje
| 34.71 m2
| 19 159 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe al. Aleja Jerzego Waszyngtona
665 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.71 m2
Cena za m2
19 159 PLN
1 606 795 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
652 m2
Cena za m2
2 464 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.80 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Okopowa
1 645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.30 m2
Cena za m2
25 583 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul.
1 720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.59 m2
Cena za m2
25 448 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul.
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
18 737 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Obozowa
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa al. Aleje Jerozolimskie
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.20 m2
Cena za m2
23 665 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.90 m2
Cena za m2
15 566 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Smocza
1 489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67 m2
Cena za m2
22 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Gumińska
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.68 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Marcina Kasprzaka
1 080 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.68 m2
Cena za m2
22 651 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Marcina Kasprzaka