895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.36 m2
Cena za m2
16 167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Sternicza
2 000 000 PLN
10 pokoje
| 350 m2
| 5 714 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
5 714 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.44 m2
Cena za m2
17 857 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Pirenejska
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
134.65 m2
Cena za m2
20 423 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Wiedeńska
3 270 000 PLN
5 pokoje
| 167.22 m2
| 19 555 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Berezyńska
3 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.22 m2
Cena za m2
19 555 PLN
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
48 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna
739 000 PLN
3 pokoje
| 46.50 m2
| 15 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.50 m2
Cena za m2
15 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
1 750 000 PLN
5 pokoje
| 116.50 m2
| 15 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
116.50 m2
Cena za m2
15 021 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
739 000 PLN
3 pokoje
| 52 m2
| 14 212 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. mjr. Henryka Sucharskiego
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
14 212 PLN
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
17 541 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Nowolipki
859 900 PLN
3 pokoje
| 68.13 m2
| 12 621 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Władysława Umińskiego
859 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.13 m2
Cena za m2
12 621 PLN
1 350 000 PLN
4 pokoje
| 131 m2
| 10 305 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
10 305 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
170 000 PLN
1 pokoje
| 20.33 m2
| 8 362 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Bysławska
170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20.33 m2
Cena za m2
8 362 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Bysławska
1 950 000 PLN
4 pokoje
| 188 m2
| 10 372 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
10 372 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
21 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Krzyżówki
5 900 PLN
5 pokoje
| 108.52 m2
| 54 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Rembertów Stary Rembertów ul. Pielgrzymów
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
108.52 m2
Cena za m2
54 PLN
690 000 PLN
3 pokoje
| 54.40 m2
| 12 684 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.40 m2
Cena za m2
12 684 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
729 000 PLN
2 pokoje
| 41.85 m2
| 17 419 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Międzyborska
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.85 m2
Cena za m2
17 419 PLN
599 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.80 m2
Cena za m2
15 873 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Smocza
695 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.25 m2
Cena za m2
13 561 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Górczewska
3 300 PLN
2 pokoje
| 45.60 m2
| 72 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Romana Abrahama
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.60 m2
Cena za m2
72 PLN
660 000 PLN
2 pokoje
| 37.40 m2
| 17 647 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Londyńska
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.40 m2
Cena za m2
17 647 PLN
170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
20.33 m2
Cena za m2
8 362 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica