2 860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
7 730 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Przewodowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Szeligowska
1 700 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 18 085 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Międzynarodowa
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
18 085 PLN
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 480 m2
| 6 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Makowska
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
480 m2
Cena za m2
6 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Makowska
540 000 PLN
1 pokoje
| 33.40 m2
| 16 168 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jarocińska
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.40 m2
Cena za m2
16 168 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jarocińska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
926 600 PLN
2 pokoje
| 45.20 m2
| 20 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
926 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
20 500 PLN
2 140 000 PLN
5 pokoje
| 140 m2
| 15 286 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Władysława Witwickiego
2 140 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
15 286 PLN
3 200 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 80 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
80 PLN
758 400 PLN
2 pokoje
| 39.50 m2
| 19 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
758 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.50 m2
Cena za m2
19 200 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
1 117 000 PLN
pokoje
| 359 m2
| 3 111 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Wincentego Pola
1 117 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
359 m2
Cena za m2
3 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Wincentego Pola
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.50 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
2 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
6 881 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Filmowa
839 000 PLN
3 pokoje
| 63.30 m2
| 13 254 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Widawska
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.30 m2
Cena za m2
13 254 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Widawska
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.23 m2
Cena za m2
20 754 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.71 m2
Cena za m2
22 375 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Obozowa
695 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.32 m2
Cena za m2
22 922 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa al. Aleje Jerozolimskie
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
13 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.74 m2
Cena za m2
14 955 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Czeladnicza
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.70 m2
Cena za m2
18 170 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Młynarska
1 700 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 18 085 PLN/m2
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
18 085 PLN
569 760 PLN
3 pokoje
| 68 m2
| 8 379 PLN/m2
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Broniewskiego
569 760 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
8 379 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Broniewskiego