630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.99 m2
Cena za m2
21 732 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Żupnicza
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.30 m2
Cena za m2
21 813 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Bokserska
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.41 m2
Cena za m2
20 830 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Bokserska
2 548 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
14 156 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Zasadowa
2 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
11 661 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Zasadowa
2 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
11 245 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
7 500 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
4 500 000 PLN
5 pokoje
| 250 m2
| 18 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kępa Gocławska ul. Algierska
4 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
18 000 PLN
695 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.50 m2
Cena za m2
24 386 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Chmielna
1 050 000 PLN
4 pokoje
| 71.55 m2
| 14 675 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.55 m2
Cena za m2
14 675 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
625 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 13 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Marysin Wawerski ul. Korkowa
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
13 021 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Marysin Wawerski ul. Korkowa
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 54.85 m2
| 20 966 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.85 m2
Cena za m2
20 966 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2000 m2
Cena za m2
3 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Derkaczy
769 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.48 m2
Cena za m2
12 308 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Krąselki
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.04 m2
Cena za m2
17 840 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Wspólna
785 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
7 897 PLN
MAZOWIECKIE legionowski Bukowiec ul. Grudzie
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
149.90 m2
Cena za m2
33 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Jana Pawła II
649 000 PLN
2 pokoje
| 37.14 m2
| 17 474 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Tadeusza Krępowieckiego
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.14 m2
Cena za m2
17 474 PLN
3 700 000 PLN
5 pokoje
| 170 m2
| 21 765 PLN/m2
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
21 765 PLN
1 325 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 26 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
26 500 PLN
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.28 m2
Cena za m2
17 978 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Muranów ul. Niska
745 000 PLN
2 pokoje
| 39.89 m2
| 18 676 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
745 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.89 m2
Cena za m2
18 676 PLN
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.24 m2
Cena za m2
11 094 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II