1 900 000 PLN
3 pokoje
| 85.86 m2
| 22 129 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Jagiellońska
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85.86 m2
Cena za m2
22 129 PLN
825 000 PLN
3 pokoje
| 68.90 m2
| 11 974 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Mieczysława Wolfkego
825 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.90 m2
Cena za m2
11 974 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Mieczysława Wolfkego
399 999 PLN
2 pokoje
| 29.99 m2
| 13 338 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.99 m2
Cena za m2
13 338 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
459 200 PLN
1 pokoje
| 20.97 m2
| 21 898 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Grochowska
459 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20.97 m2
Cena za m2
21 898 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Grochowska
1 205 392 PLN
4 pokoje
| 86.47 m2
| 13 940 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 205 392 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.47 m2
Cena za m2
13 940 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90.28 m2
Cena za m2
10 523 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Okopowa
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107.65 m2
Cena za m2
9 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Dzięcioła
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
540 000 PLN
1 pokoje
| 32.70 m2
| 16 514 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Nowa Praga ul. Karola Darwina
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.70 m2
Cena za m2
16 514 PLN
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 74.40 m2
| 14 785 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe al. Aleja Stanów Zjednoczonych
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74.40 m2
Cena za m2
14 785 PLN
1 030 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
102.80 m2
Cena za m2
10 019 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Cylichowska
799 000 PLN
2 pokoje
| 41.52 m2
| 19 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Nowa Praga ul. Szwedzka
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.52 m2
Cena za m2
19 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Nowa Praga ul. Szwedzka
600 000 PLN
2 pokoje
| 26.44 m2
| 22 693 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
26.44 m2
Cena za m2
22 693 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
715 000 PLN
2 pokoje
| 41.08 m2
| 17 405 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Szymanowskiego
715 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.08 m2
Cena za m2
17 405 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Szymanowskiego
7 500 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
172 m2
Cena za m2
9 593 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 370 000 PLN
3 pokoje
| 70.57 m2
| 19 413 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
1 370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.57 m2
Cena za m2
19 413 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
2 159 897 PLN
6 pokoje
| 325.39 m2
| 6 638 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła al. Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego
2 159 897 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
325.39 m2
Cena za m2
6 638 PLN
1 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
106.30 m2
Cena za m2
16 924 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Targowa
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
112 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
5 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
13 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer