949 000 PLN
2 pokoje
| 55.18 m2
| 17 198 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Księcia Bolesława
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.18 m2
Cena za m2
17 198 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Księcia Bolesława
1 899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
225 m2
Cena za m2
8 440 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Nizinna
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.26 m2
Cena za m2
14 219 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Grochowska
2 800 000 PLN
5 pokoje
| 250 m2
| 11 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Retmańska
2 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
11 200 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Retmańska
4 500 000 PLN
32 pokoje
| 415.81 m2
| 10 822 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Rembertów ul. mjr. Franciszka Michała Amałowicza "Tatara"
4 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
32
Powierzchnia
415.81 m2
Cena za m2
10 822 PLN
950 000 PLN
2 pokoje
| 43.70 m2
| 21 739 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Bertolta Brechta
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.70 m2
Cena za m2
21 739 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Bertolta Brechta
1 099 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.15 m2
Cena za m2
7 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Gościniec
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3881 m2
Cena za m2
825 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2200 m2
Cena za m2
545 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 157 833 PLN
4 pokoje
| 86.47 m2
| 13 390 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 157 833 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.47 m2
Cena za m2
13 390 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 141 287 PLN
4 pokoje
| 82.69 m2
| 13 802 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
1 141 287 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.69 m2
Cena za m2
13 802 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Zbytki inne Trakt Lubelski
68 148 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
468.88 m2
Cena za m2
145 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stare Miasto ul. Świętojańska
774 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
21 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Platynowa
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Nowolipki
594 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.01 m2
Cena za m2
17 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Okopowa
749 000 PLN
2 pokoje
| 58.06 m2
| 12 900 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Sylwestra Kaliskiego
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.06 m2
Cena za m2
12 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Sylwestra Kaliskiego
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.64 m2
Cena za m2
36 280 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Złota
500 000 PLN
1 pokoje
| 26.60 m2
| 18 797 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Hetmańska
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.60 m2
Cena za m2
18 797 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Hetmańska
799 900 PLN
2 pokoje
| 42.96 m2
| 18 620 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
799 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.96 m2
Cena za m2
18 620 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.70 m2
Cena za m2
23 548 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Chłodna
6 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
14 222 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin
5 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
15 294 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Stoczniowców
939 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
16 768 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Boernerowo