2 923 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2658 m2
Cena za m2
1 100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość
9 496 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
8633 m2
Cena za m2
1 100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
13 962 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Piotra Wysockiego
779 500 PLN
3 pokoje
| 47.27 m2
| 16 490 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa pl. Plac Przymierza
779 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.27 m2
Cena za m2
16 490 PLN
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
3 000 PLN
2 pokoje
| 53.65 m2
| 56 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Jana Olbrachta
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.65 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Jana Olbrachta
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.08 m2
Cena za m2
22 607 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Leszno
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Kompasowa
619 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 189 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa
1 690 000 PLN
2 pokoje
| 48.93 m2
| 34 539 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów al. Aleja Jana Pawła II
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.93 m2
Cena za m2
34 539 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów al. Aleja Jana Pawła II
17 712 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
216 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Bartłomieja
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Światowida
479 000 PLN
1 pokoje
| 19.80 m2
| 24 192 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Szlenkierów
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
19.80 m2
Cena za m2
24 192 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Szlenkierów
1 333 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1270 m2
Cena za m2
1 050 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Celulozy
10 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
147 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Jeziorowa
1 199 900 PLN
4 pokoje
| 100 m2
| 11 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 199 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
11 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
550 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 14 474 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Opinogórska
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
14 474 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Opinogórska
2 548 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
216 m2
Cena za m2
11 800 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Bartłomieja
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
930 m2
Cena za m2
914 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Serwituty
1 450 000 PLN
3 pokoje
| 53 m2
| 27 358 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Urugwajska
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
27 358 PLN
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
14 474 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mińska
4 950 PLN
3 pokoje
| 55 m2
| 90 PLN/m2
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
90 PLN
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
635 m2
Cena za m2
943 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Nadwiśle ul. Dzięcioła