465 000 PLN
1 pokoje
| 34.15 m2
| 13 616 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ludwika Mycielskiego
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.15 m2
Cena za m2
13 616 PLN
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
18 841 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
1 170 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 22 941 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
22 941 PLN
2 245 000 PLN
4 pokoje
| 95.94 m2
| 23 400 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
2 245 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.94 m2
Cena za m2
23 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 60.96 m2
| 21 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Argentyńska
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.96 m2
Cena za m2
21 309 PLN
1 699 000 PLN
pokoje
| 217.30 m2
| 7 819 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Groszówka ul. Szkolna
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
217.30 m2
Cena za m2
7 819 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Groszówka ul. Szkolna
1 120 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 23 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
23 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
2 860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
72
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
39 722 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
4 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Kaliny Jędrusik
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 59.62 m2
| 19 289 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.62 m2
Cena za m2
19 289 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 54.72 m2
| 19 920 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.72 m2
Cena za m2
19 920 PLN
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.42 m2
Cena za m2
23 402 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wronia
435 000 PLN
1 pokoje
| 22 m2
| 19 773 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
19 773 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Ludwika Rydygiera
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
19 098 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Złocienia
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.80 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Górce ul. Grodkowska
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
23 684 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Juliusza Słowackiego
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
127 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Lutniowa
14 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
186 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Drogomilska
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
14 257 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Rembielińska
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
19 737 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo
3 220 000 PLN
5 pokoje
| 135.61 m2
| 23 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jerzego Waldorffa