Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.65 m2
Cena za m2
8 977 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Lubelska
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.43 m2
Cena za m2
9 634 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Lebiodowa
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
295 m2
Cena za m2
6 746 PLN
MAZOWIECKIE otwocki Świder ul. Lisia
345 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.01 m2
Cena za m2
6 272 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Wodna
523 509 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.10 m2
Cena za m2
17 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
15 867 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.50 m2
Cena za m2
11 788 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Legnicka
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.20 m2
Cena za m2
11 897 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
2 444 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.50 m2
Cena za m2
9 826 PLN
DOLNOŚLĄSKIE oławski ul. Techników
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
15 667 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Winogrady
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.80 m2
Cena za m2
16 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Pańska
1 076 000 PLN
2 pokoje
| 48 m2
| 22 417 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Emiliana Konopczyńskiego
1 076 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
22 417 PLN
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
321 m2
Cena za m2
15 265 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Rogi ul. Babiego Lata
690 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 13 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
13 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
915 000 PLN
2 pokoje
| 47.30 m2
| 19 345 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
915 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
19 345 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jana Matejki
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
221 m2
Cena za m2
7 602 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Adama Asnyka
1 400 000 PLN
6 pokoje
| 181.10 m2
| 7 731 PLN/m2
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Ignacego Daszyńskiego
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
181.10 m2
Cena za m2
7 731 PLN
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Ignacego Daszyńskiego
1 500 000 PLN
6 pokoje
| 190 m2
| 7 895 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Niepodległości
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
7 895 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Niepodległości
755 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 15 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 100 PLN
960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
269.50 m2
Cena za m2
3 562 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Żabia
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej