Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.46 m2
Cena za m2
9 889 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wileńska
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 98.28 m2
| 11 193 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wierzbięcice ul. Wierzbięcice
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
98.28 m2
Cena za m2
11 193 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wierzbięcice ul. Wierzbięcice
725 000 PLN
3 pokoje
| 76.40 m2
| 9 490 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
725 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.40 m2
Cena za m2
9 490 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
17 647 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Czorsztyńska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Sielecka
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
12 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wileńska
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
150.10 m2
Cena za m2
7 928 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski ul. Piotra Skargi
290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
4 833 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Halemba ul. Energetyków
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
57 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Powstań Narodowych
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
65.68 m2
Cena za m2
11 419 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Henryka Pachońskiego
663 000 PLN
3 pokoje
| 53.10 m2
| 12 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
663 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.10 m2
Cena za m2
12 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
349 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
4 991 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
76 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Jana Matejki
370 000 PLN
2 pokoje
| 42.36 m2
| 8 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.36 m2
Cena za m2
8 735 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego
459 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 9 766 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Wawrzyńca Engeströma
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
9 766 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Wawrzyńca Engeströma
849 000 PLN
3 pokoje
| 65.98 m2
| 12 868 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Wysoki ul. Jana III Sobieskiego
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.98 m2
Cena za m2
12 868 PLN
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
7 500 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
4 500 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Wspólna Droga
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
62 PLN
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.32 m2
Cena za m2
7 279 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Szopienice ul. Morawa
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
170.81 m2
Cena za m2
5 737 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
14 182 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Widawska
985 000 PLN
4 pokoje
| 63.06 m2
| 15 620 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.06 m2
Cena za m2
15 620 PLN
1 750 000 PLN
5 pokoje
| 141.10 m2
| 12 403 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Wielki Kack ul. Wzgórze Bernadowo
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej