Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
499 000 PLN
4 pokoje
| 59.80 m2
| 8 344 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Podgrodzie ul. Jarosława Iwaszkiewicza
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
59.80 m2
Cena za m2
8 344 PLN
4 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
817 m2
Cena za m2
5 496 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Prosta
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
3 667 PLN
DOLNOŚLĄSKIE oławski ul. Wrzosowa
750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
75 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. ks. Franciszka Ścigały
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
161 m2
Cena za m2
6 770 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Miła
249 000 PLN
2 pokoje
| 53.27 m2
| 4 674 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec Klimontów ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.27 m2
Cena za m2
4 674 PLN
499 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.99 m2
Cena za m2
7 938 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Bursztynowa
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.53 m2
Cena za m2
9 911 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Gen. Stanisława Maczka
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
14 297 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Przy Agorze
169 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.20 m2
Cena za m2
4 942 PLN
ŚLĄSKIE Bytom pl. Wojska Polskiego
499 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.90 m2
Cena za m2
8 625 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki
549 000 PLN
2 pokoje
| 34.50 m2
| 15 913 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Wojciecha Chrzanowskiego
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.50 m2
Cena za m2
15 913 PLN
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
24 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wspólna
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
72.40 m2
Cena za m2
6 768 PLN
LUBELSKIE łukowski
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rzodkiewki
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.47 m2
Cena za m2
7 986 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Ostrogórska
2 499 PLN
1 pokoje
| 32 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
78 PLN
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
166 m2
Cena za m2
3 614 PLN
WIELKOPOLSKIE wrzesiński ul. Wiosny Ludów
720 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
255 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.83 m2
Cena za m2
4 827 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Staromiejska
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.52 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska
1 299 000 PLN
4 pokoje
| 73.90 m2
| 17 578 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
73.90 m2
Cena za m2
17 578 PLN
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej