Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
483 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.40 m2
Cena za m2
6 965 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Jagiellońska
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
580 m2
Cena za m2
6 034 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Suchy Las ul. Brzozowa
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.42 m2
Cena za m2
10 927 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Umińskiego
698 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.80 m2
Cena za m2
20 057 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Olszewska
829 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.70 m2
Cena za m2
8 151 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Długa
929 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
129.74 m2
Cena za m2
7 160 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka
239 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.30 m2
Cena za m2
6 240 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. Cypriana Norwida
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.40 m2
Cena za m2
6 298 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański
439 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.47 m2
Cena za m2
7 033 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Ogniskowa
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
1363 m2
Cena za m2
1 101 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki
270 000 PLN
2 pokoje
| 38.90 m2
| 6 941 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE śremski ul. Dezyderego Chłapowskiego
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.90 m2
Cena za m2
6 941 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski ul. Dezyderego Chłapowskiego
465 000 PLN
1 pokoje
| 34.15 m2
| 13 616 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ludwika Mycielskiego
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.15 m2
Cena za m2
13 616 PLN
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.80 m2
Cena za m2
14 817 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Spółdzielców
655 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.40 m2
Cena za m2
9 864 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Stare Żegrze
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
5 000 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński Sławek ul. Chodkiewicza
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.50 m2
Cena za m2
8 331 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Pułtuska
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.88 m2
Cena za m2
19 290 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Belwederska
3 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
496.50 m2
Cena za m2
8 054 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Migdałowa
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
3 454 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Kapłańska
755 000 PLN
2 pokoje
| 45.81 m2
| 16 481 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz al. Aleja Wojska Polskiego
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.81 m2
Cena za m2
16 481 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz al. Aleja Wojska Polskiego
399 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 7 748 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
7 748 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
589 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
11 780 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bieżanów ul. Barbary
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148 m2
Cena za m2
6 750 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Wierzbięcice
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej