Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
330 000 PLN
1 pokoje
| 28.64 m2
| 11 522 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Sołacz ul. gen. Stanisława Maczka
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.64 m2
Cena za m2
11 522 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Sołacz ul. gen. Stanisława Maczka
7 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
597 m2
Cena za m2
12 814 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
2 595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
99 m2
Cena za m2
26 212 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Parkowa
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
4 667 PLN
POMORSKIE starogardzki ul. Gimnazjalna
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
256 m2
Cena za m2
2 730 PLN
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki os. Leśne
890 000 PLN
3 pokoje
| 57.06 m2
| 15 598 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.06 m2
Cena za m2
15 598 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.90 m2
Cena za m2
10 644 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winiary ul. Bonin
3 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
336.56 m2
Cena za m2
9 657 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Pańska
1 050 000 PLN
5 pokoje
| 179.05 m2
| 5 864 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński Sławek ul. Chodkiewicza
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
179.05 m2
Cena za m2
5 864 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński Sławek ul. Chodkiewicza
3 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
9 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Białowiejska
2 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAŁOPOLSKIE nowosądecki
689 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.40 m2
Cena za m2
9 517 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Zdrowie ul. Krakowska
428 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.98 m2
Cena za m2
7 655 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Brynowska
1 398 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
9 986 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Poczty Gdańskiej
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.50 m2
Cena za m2
7 858 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Spółdzielcza
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.60 m2
Cena za m2
10 545 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Turmoncka
1 333 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
6 665 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Lipowa
11 200 000 PLN
16 pokoje
| 1260.57 m2
| 8 885 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleja Krakowska
11 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
1260.57 m2
Cena za m2
8 885 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleja Krakowska
1 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.40 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Wschodnia
349 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
6 729 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza
645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
42.60 m2
Cena za m2
15 141 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Grzegórzki ul. Ariańska
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
5 833 PLN
MAZOWIECKIE pułtuski
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej