Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
265 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.71 m2
Cena za m2
7 219 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Ignacego Paderewskiego
3 000 PLN
2 pokoje
| 42.40 m2
| 71 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
435 000 PLN
1 pokoje
| 22 m2
| 19 773 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
19 773 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
795 000 PLN
2 pokoje
| 44.66 m2
| 17 801 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.66 m2
Cena za m2
17 801 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
101.86 m2
Cena za m2
8 335 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.16 m2
Cena za m2
19 387 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Instalatorów
599 000 PLN
2 pokoje
| 46.47 m2
| 12 890 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Strzelców
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.47 m2
Cena za m2
12 890 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Strzelców
675 000 PLN
2 pokoje
| 37.51 m2
| 17 995 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.51 m2
Cena za m2
17 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska
1 199 000 PLN
3 pokoje
| 75 m2
| 15 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE legionowski ul. ks. płk Jana Mrugacza
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
15 987 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. ks. płk Jana Mrugacza
397 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
10 730 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.97 m2
Cena za m2
16 132 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Urbanistów
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.12 m2
Cena za m2
13 641 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Telefoniczna
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.30 m2
Cena za m2
10 650 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań os. Przemysława
965 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100.42 m2
Cena za m2
9 610 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polna
1 920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
449 m2
Cena za m2
4 276 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Jagodowa
2 155 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
7 696 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Rozkoszna
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80.11 m2
Cena za m2
11 971 PLN
POMORSKIE Gdynia Cisowa ul. Chylońska
498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
6 225 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
12 451 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Żywiecka
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej